• İletişim Skype live : bahisflash

Golcü12

Kayitli Üye
Kayıt
12 Eyl 2019
Mesaj
44
Tepki
55
Puanlar
18
Futbol liglerinde yapılan transferleri takip eden kullanıcı sayısı bir hayli fazla. Yazı içerisinde sizlere en yeni transferler 2019 konusu hakkında bulduğum siteleri paylaşacağım. Siteler Türkçe olarak düzenlemiş olup kolay bir şekilde popüler ve en yeni transferlere ulaşabilirsiniz.

En Yeni Transferler 2019
Eğer futbol ligleri ile ilgili iseniz transfer haberlerine de ilgi duyuyor olabilirsiniz. Avrupa’da biten transferler, Türkiye’de biten transferler, en yeni transferler 2019 gibi konular hakkında bilgi arıyorsanız aşağıdaki sitelere göz atabilirsiniz. Belki bu siteleri pek çoğumuz biliyor ama bilmeyenlere küçükte olsa bir katkısı olabilir.

691

Transfermarkt

Transfermarkt sitesi yabancı site olsa da Türkiye’deki kullanıcılara Türkçe dilinde servis sunmaktadır. Site içerisinde transfer söylentileri, en pahalı transferler, en yeni transferler 2019 gibi pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

Transfermarkt üzerinden son transferlere gitmek için transfer piyasası bağlantısına tıklayın.

Sporx

Avrupa ve dünyada biten transferleri basit ve hızlı bir şekilde takip etmeniz için diğer bir site ise Sporx sitesi. Yukarıdaki verdiğim örneğe göre daha hızlı, basit ve anlaşılır bir biçimde yapılan transferin miktarına, oyuncunun hangi takıma gittiğine ulaşabilirsiniz.

Sporx üzerinden Avrupa ve dünyada biten transferler için bağlantıya tıklayın.

Goal

En yeni transferler 2019
konusu için son vereceğim örnek ise Goal sitesi. Bu sitede ise daha çok transfer haberleri 2019 başlığı için bilgi alabilirsiniz. Sayfa çok basit ve tarihlere ayrılmış bir biçimde kullanıcılara sunulmaktadır.

Goal sitesi üzerinden transfer gündemini takip etmek için transfer haberleri bağlantısına tıklayabilirsiniz.
 
Son düzenleme:
Yukarı